További híreink +Hírek

"Szegényes az a vállalkozás, amely csak pénzt keres és semmi mást nem kap." 2015-10-28

Idén immáron ötödik alkalommal kérdeztük meg a Humánia HRS Group Zrt. kölcsönzött munkavállalóit, hogy miként vélekednek a szolgáltatásunkról, munkatársainkról, valamint a kínált munkalehetőségekről.

Újabb sikerekkel zárta az évet a HR Háló Workshop 2012-10-11

A Humánia HRS Group Zrt. által szervezett rendezvénysorozat, a HR Háló Workshop, mely a személyzeti terület szakemberei számára mutat be lehetséges válaszokat az év változásaira, búcsúzik erre az évre tizenhét remekül teljesített állomás után.

Sikeres véradás a budapesti Fürge Diák irodában 2012-10-11

Szeptember 19-én véradásnak adott otthont a pesti Fürge iroda. A cél az volt, hogy minél több egészséges vénát biztosítsunk a Vöröskereszt munkatársainak.

A Humánia HRS Group Zrt. tanúsított minőségirányítási rendszer előírásai szerint működik

Áruösszekészítő-azonnali munkakezdés
11_large_e26942ca2d501f20e8e9179174eccbfb

Referenciaszám

014-W159

Leírás

Autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk
áruösszekészítő munkatársat

kecskeméti munkavégzésre.

Feladatok:
-gépjármű alkatrészek leszedése a gyártósorról, ezek pakolása,
-egyszerűbb előszerelési tevékenységek elvégzése.

Fizetés:
versenyképes alapbér (146.000 Ft/hó) + mozgóbér (30.000 Ft/hó),próbaidő után béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye:
Kecskemét, Mercedes gyár területe.

Elvárások

8 általános vagy középiskolai végzettség,
három műszakos munkavégzés vállalása,
jó fizikai erőnlét.

Megjegyzés

Jelentkezni a bacs@humaniahrsgroup.hu email címen lehet, önéletrajz elküldésével.
A munka jellegéből adódóan férfiak jelentkezését várjuk.
Bővebb információ a 70/370-1010-es számon kérhető.

Iroda

Bács - Kiskun megye - Kecskemét

Munka típusa

Betanított fizikai, üzemi (3 műszakos)

Időbeosztás

Helyszín

Kecskemét

Életkori kötöttség

Munkavégzés formája

Kölcsönzés

Munkabér:

Felelős

Kis-Rabata Georgina
06-70-3701010
kisrabata.georgina@humaniahrsgroup.hu

Kérjük a megadott telefonszámon irodánk nyitvatartási idejében érdeklődjön! Köszönjük!