További híreink +Hírek

"Szegényes az a vállalkozás, amely csak pénzt keres és semmi mást nem kap." 2015-10-28

Idén immáron ötödik alkalommal kérdeztük meg a Humánia HRS Group Zrt. kölcsönzött munkavállalóit, hogy miként vélekednek a szolgáltatásunkról, munkatársainkról, valamint a kínált munkalehetőségekről.

Újabb sikerekkel zárta az évet a HR Háló Workshop 2012-10-11

A Humánia HRS Group Zrt. által szervezett rendezvénysorozat, a HR Háló Workshop, mely a személyzeti terület szakemberei számára mutat be lehetséges válaszokat az év változásaira, búcsúzik erre az évre tizenhét remekül teljesített állomás után.

Sikeres véradás a budapesti Fürge Diák irodában 2012-10-11

Szeptember 19-én véradásnak adott otthont a pesti Fürge iroda. A cél az volt, hogy minél több egészséges vénát biztosítsunk a Vöröskereszt munkatársainak.

A Humánia HRS Group Zrt. tanúsított minőségirányítási rendszer előírásai szerint működik

Termelési operátor
11_large_e26942ca2d501f20e8e9179174eccbfb

Referenciaszám

019-W138

Leírás

Gyár létszámának folyamatos feltöltése miatt keresünk munkavállalókat.

Nem csupán egyszerű betanított munkáról van szó, mivel a feladatok összetettebbek, de a folyamatok gyorsan elsajátíthatóak, betanulhatóak. Itt fontos a munkavállalók elkötelezettsége, kreativitása, tudása.

Feladatok:

- termékek gyártása, csomagolása

- gyártási folyamatok végigkísérése, a félkész- és késztermék ellenőrzése, utóműveletek elvégzése

- termelő gépek alapanyagokkal való ellátása, kezelése

- folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése

Előny:

• gyártósori munkában szerzett tapasztalat

• számítástechnikai ismeretek

• középfokú végzettség

Amit kínálunk:

Olyan munkatársakat keresünk a partnercégünkhöz, akik számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb elvárásoknak kell megfelelnie (mivel a termékek prémium kategóriásak), cserébe hosszú távú biztos lehetőséget adunk, ahol van fejlődési és továbblépési lehetőség egy lendületes csapatban, tiszta munkahelyi környezetben.

• határozatlan idejű szerződés

Elvárások

• Középfokú iskolai végzettség

• Pontos, precíz munkavégzés

• Monotónia-tűrés

• Megbízhatóság

• Több műszakos munkarend vállalása

Megjegyzés

Széleskörű juttatások (8000 forint Készpénz, bónusz, vállalati buszjáratok)

Iroda

Komárom-Esztergom megye - Tatabánya

Munka típusa

Betanított fizikai, üzemi (3 műszakos)

Időbeosztás

3 műszak, 5+2-es munkarend

Helyszín

Tatabánya

Életkori kötöttség

18+

Munkavégzés formája

Kölcsönzés

Munkabér:

150.000 Ft/hó

Felelős

Szentes Ágnes Erika
06-70-3701009
szentes.erika@humaniahrsgroup.hu

Kérjük a megadott telefonszámon irodánk nyitvatartási idejében érdeklődjön! Köszönjük!