További híreink +Hírek

"Szegényes az a vállalkozás, amely csak pénzt keres és semmi mást nem kap." 2015-10-28

Idén immáron ötödik alkalommal kérdeztük meg a Humánia HRS Group Zrt. kölcsönzött munkavállalóit, hogy miként vélekednek a szolgáltatásunkról, munkatársainkról, valamint a kínált munkalehetőségekről.

Újabb sikerekkel zárta az évet a HR Háló Workshop 2012-10-11

A Humánia HRS Group Zrt. által szervezett rendezvénysorozat, a HR Háló Workshop, mely a személyzeti terület szakemberei számára mutat be lehetséges válaszokat az év változásaira, búcsúzik erre az évre tizenhét remekül teljesített állomás után.

Sikeres véradás a budapesti Fürge Diák irodában 2012-10-11

Szeptember 19-én véradásnak adott otthont a pesti Fürge iroda. A cél az volt, hogy minél több egészséges vénát biztosítsunk a Vöröskereszt munkatársainak.

A Humánia HRS Group Zrt. tanúsított minőségirányítási rendszer előírásai szerint működik

Utasellenőr
19_large_07e952d414223f7405bde4c96dc32877

Referenciaszám

021-W706

Leírás

Nemzetközi partnerünk, a budapesti Liszt Ferenc Repülőtér üzemeltetõje részére keresünk munkatársakat

Utasellenőr

pozícióra teljes munkaidős foglalkoztatással.
A Budapest Airport Zrt. küldetése az, hogy 2016-ig a Budapest Airportot Közép- és Kelet Európa legsikeresebb repülőterévé tegye mind az utasszám bővülés, mind a kiszolgálás minősége, mind pedig a működési hatékonyság terén. A repülőtér lehet Budapest és egész Magyarország gazdasági növekedésének egyik kulcsszereplője.

Feladatok lesznek:

• az utasok, alkalmazottak és csomagjaik biztonsági ellenőrzése,

• utasok fémdetektoros átvizsgálása,

• gyanús vagy azonosíthatatlan tárgyak, csomagok észrevétele,

• a repülőtér területén működő rendőrséggel szoros együttműködés, munkájuk támogatása,

• biztonság fenntartása a reptéren

Elvárások

Elvárások

•5 hét elméleti képzés vállalása

•érettségi bizonyítvány

•társalgási angol nyelv ismerete

•kiváló kommunikációs készség

•ügyfélorientált gondolkodásmód

•megfelelő fizikai erőnlét, állóképesség

•szabálykövető, precíz, önálló munkavégzés

•PÁLYAKEZDŐK, diákként tapasztalatot szerzettek jelentkezését is várjuk!

Előny:

• egyéb európai nyelv társalgási szintű ismerete

Megjegyzés

Iroda

Budapest

Munka típusa

Vendéglátás, turizmus

Időbeosztás

Hétfőtől vasárnapig folyamatos munkarendben teljes vagy részmunka időben (4 vagy 6 óra)

Helyszín

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Életkori kötöttség

Munkavégzés formája

Kölcsönzés

Munkabér:

Felelős

Pékó Anett
06-70-3155251
peko.anett@humaniahrsgroup.hu

Kérjük a megadott telefonszámon irodánk nyitvatartási idejében érdeklődjön! Köszönjük!